Leb die Sekunde!

Srpen 2008

*slint* Bill

21. srpna 2008 v 16:41 | Mecki |  Foto BILL
Bill Kaulitz by Amaranthie

Dance star 5

20. srpna 2008 v 21:21 | Mecki |  Povídky
,,Bille? Vadilo by ti, kdybychom dneska vynechali náš trénink? Chtěl bych někam pozvat Barbaru" Tom se na bratra při snídani usmál..
,,Jsem si jistý, že se jí líbím" dodal Tom sebevědomě.. Celé dva dny, kdy neměli trénink o ní přemýšlel, a došel k tomuto závěru..
,,Ne, ale nevěříš si nějak moc?" Bill se zasmál a do pusy si vložil lžičku s ovesnými vločkami.. Bratr byl tak roztomilý, když byl přesvědčený, že se Barbaře líbí..
,,Ne, jsem si jistý" Tom se frajersky nadmul a pak společně s bratrem vyprskl smíchy.. ,,Takže po škole jdeš hned na trénink a pak s Barbarou?" zeptal se Bill více méně jen konverzačně..
,,Jo" Tom uklidil do dřezu špinavou misku a popadl batoh.. ,,Jdeme??" Pokýval na bratra a společně se vydali na školní autobus…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Taaaak, rozdělte se do dvojic, dnes přidáme do sestavy poslední prvek" Klára máchala rukama ve vzduchu a naznačovala všem, jak se mají postavit.. ,,Tome?? S tebou bude Barbara, místo Melisy" Tomovi zajiskřilo v očích, líp mu to vyjít nemohlo..
,,Jasný, kein problem" usmál se a přešel k Barbaře..
,,Tak jdem na to, krásko" špitl jí Tom do ucha a Billovi přeběhl mráz po zádech.. Tom už mu takhle blízko stál, ale vždy byli sami, a nikdy se ho nesnažil sbalit..
,,Jo" vydechl tiše a nechal se od něj chytit za boky.. ,,Takže, dívejte se na mě, jak půjdete, pak si to všichni zkusíte" Klára pomalu začala předcvičovat to, co během posledních nocí doma pilovala a všichni jí bedlivě sledovali..
,,Taaaak, a teď vy" otočila se k nim čelem a zářivě se usmála.. Na všech tvářích viděla překvapené výrazy.. Nikdo nečekal, že to bude ve svém výsledku až tak "odvážné". ,,Můžem?" zeptal se jej Bill a natočil se k němu čelem.. Zasekl se.. Pohledem klouzal po jeho tváři..
,,Jo" špitl Tom a zatřepal hlavou.. Na malou chvíli měl pocit, že se dívá do očí bratrovi, né žádné Barbaře.. Bill nasucho polkl.. Snažil se nedívat bratrovi do očí, bál se, že jej pozná.. ,,Takže, na tři všichni kluci vykročí pravou nohou vpřed, a holky levou vzad, jasný? Pak se zhoupnete v bocích, kluci vás nadzvednou, otočíte se a na pět šest uděláte krok na původní pozici, jasný??" Klára se ještě pro jistotu přesvědčila, že jí všichni pochopili, a pak už pustila hudbu.. Jako na povel se začaly zkoušet první kroky posledního prvku v sestavě…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Ani dnes na mě nemáš čas?" Tom se přitočil k Barbaře a chytil si jí za boky.. I přes to, že v této pozici strávili téměř celý trénink, se Bill opět zachvěl..
,,Noo, já…" Nebyl si jistý, jestli je to dobrý nápad..
,,Prosíím, dneska mám volno, výjimečně.. Jinak trénuju s bráchou, prosíím, nestává se často, že mám volno" Tom na něj dělal smutné oči..
,,Dobře, dáš mi chvilku??" zeptal se Bill a omluvně se usmál..
,,Jasný" Mrkl Tom a sedl si na malý stupínek v místnosti.. Bill si posbíral věci a odběhl na dámské záchody.. Zavřel se v jedné z kabinek a začal na sebe soukat oblečení.. Vsadil na jedny starší džíny, které by snad Tom nemusel poznat, na normální triko a volnou mikinu přes hlavu.. Děkoval bohu, že venku už bývá chladno.. Vyšel z kabinky, před zrcadlem si ještě upravil líčení a účes a vydal se za Tomem.. V žaludku hejno motýlů už teď…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Je ti tepleji?" Seděli venku na lavičce a Tom k sobě Billa těsně tiskl.. Třásl se zimou a Tom využil příležitosti, jak se tulit..
,,Trochu" vydechl Bill a zabořil hlavu do Tomovo mikiny.. Bylo tak příjemné, smět mu být takhle blízko, cítit jeho dlaně na zádech a vdechovat tu omamnou vůni, aniž by se bál, že jej bratr odežene.. Jako Barbara měl jistotu, že se to nestane..
,,Měla… Měla bych už jít domů" vydechl Bill tiše.. Ženský rod mu nešel přes jazyk.. Bylo tak divné mluvit o sobě jinak..
,,Už? Můžu tě doprovodit?" zeptal se Tom s nadějí v hlase.. Tahle dívka mu zázračným způsobem zamotala hlavu, a to jí sotva znal.. Cítil se s ní tak dobře..
,,Radši ne" usmál se Bill a odtáhl se od něj..
,,Škoda" posmutněl Tom, ale hned se na jeho tváři zase objevil úsměv..
,,Uvidíme se teda v pátek na tréninku? Pokud nebudeš chtít i zítra?" zase ta naděje v hlase.. Copak by ho mohl zklamat??
,,A co trénink s bráchou?" zeptal se.. Doufal, že na něj Tom ještě nezapomněl..
,,Nojo, vidíš to" Tom se zarazil.. ,,Podruhé za sebou už mu košem dát nemůžu, tak… V pátek po tréninku?" Bill jen kývl a zvedl se z lavičky..
,,Počkej" Tom jej chytil za ruku a stáhl k sobě na klín.. Bill překvapeně zamrkal.. ,,Můžu ti dát jednu pusu? Na rozloučenou" mrkl Tom a čekal, jak Barbara zareaguje..
,,Eh…" to bylo jediné, co ze sebe Bill dokázal vydat.. Tom, jeho Tom ho chce líbat.. Tak dlouho po tom touží, a když se mu to má konečně splnit, tak ho bude líbat jako Barbaru.. Tom mu položil ruce na zadeček a pomalu se k němu naklonil.. Jen zlehka se dotkl rty těch jeho.. Oboum projel tělem elektrický výboj.. Tom se odvážil trochu přitlačit a po malé chvíli už jazykem proplouval Billovými ústy.. Líbali se zlehka, přesto to pro oba bylo něco nepopsatelného…
,,Já,… musím" Bill se od Toma odtrhl a rychle utíkal pryč.. Byl zmatený.. Bylo to tak nádherné.. Do očí se mu vedraly slzy.. Slzy štěstí…

Super goth pictures

20. srpna 2008 v 21:16 | Mecki |  Mix obrázku

Mix aut

19. srpna 2008 v 18:48 | Mecki |  Auta
997 Indy by Rinspeed 800x600
Peugeot 4007 800x600
Opel Astra SRi Turbo 800x600
Enzo na dálnici 800x600
Ferrari F430 shora 800x600
Oranžový Vw W12 800x600

Ben Barnes

19. srpna 2008 v 18:04 | Mecki |  Mix obrázku
Ben_barnes_4s
Slint je strašně sladkej!!!!

Dance star 4

19. srpna 2008 v 16:36 | Mecki |  Povídky
´Tak, za chvíli to příde´ proběhlo Billovi hlavou, když si gumičkou uzloval druhý copánek.. Díky Tomovu přílišnému zájmu se mu povedlo v rekordně krátkém čase naučit dobře tancovat.. Samozřejmě mu k tomu přispěl i jeho vlastní talent a touha umět to, ale Tom se o to zasloužil nejvíce.. A už každou chvílí bude muset zapomenout na to, kdo je a stát se někým jiným.. Bude se muset stát Barbarou, dívkou, která má zamotat Tomovi hlavu.. Dokáže to???
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Vážení, poslouchejte mě" Klára si kolem sebe všechny svolala do malého kroužku s téměř pohřebním výrazem..
,,Jo? Co se děje?" zeptal se Lucas, který stál nejblíže k ní..
,,No, Melisa měla ve středu nehodu.. Má zlomenou nohu a do konce měsíce minimálně nebude moct tancovat.. A to znamená, že nám chybí jeden člen týmu" Smutně zakroutila hlavou a pokračovala, šokovaných výrazů svých "svěřenců" si nevšímala..
,,Ale máme celkem štěstí.. Včera sem za mnou přišla jedna holčina, chtěla u nás tancovat.. Normálně bych jí nevzala, ale jelikož máme jedno místo prázdné, a tancuje taky docela dobře, tak jsem udělala výjimku… Každou chvílí by měla dorazit" Všichni si mezi sebou vzrušeně šuškali, když se otevřely dveře na konci místnosti.. Pohledy všech se stočily na vysokou, štíhlou černovlásku, v temně černých teplákách a stejně tak černém, volném tílku.. Černé vlasy měla spletené do dvou copánků, černě nalíčené oči a lesk na rtech..
,,Ahoj" usmála se nejistě a popošla trochu dál do tělocvičny.. Všem klukům div netekly po bradě sliny, a všechny ostatní dívky jí div nerozčtvrtily zákeřnými pohledy..
,,Ahoj, pojď sem" Klára na ní mávala a ostatní mezi sebou utvořili malou chodbičku.. Nově příchozí dívka se usmála, lehce se zhoupla v bocích a vydala se přímo za ní.. Když procházela kolem Toma, neodpustila si sladký úsměv.. Tom hltal pohledem každý její pohyb a snažil se ze vzduchu nasát, co nejvíce té sladké vůně, která se šířila za ní.. Bill si mohl v duchu gratulovat.. Je tu sotva minutu a kdyby teď luskl prsty, Tom, a nejen on, by mu klečel u nohou..
,,Vážení, tohle je Barbara a odedneška je součástí našeho týmu"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Bille? Bille?" Tom vběhl k bratrovi do pokoje.. Dnes se na tréninku trochu zdržel, musel s přáteli pořádně probrat novou členku, a chtěl se bratrovi omluvit, že zapomněl na jejich společný trénink..
,,Mami? Kde je Bill?" Když Tom bratra v pokoji nenašel, sešel zpět do kuchyně a opřel se o kuchyňskou linku..
,,Chvíli po tom, co jsi odešel na trénink, šel do lesa" Simon odložila noviny na stůl a usrkla z hrnku trochu kávy..
,,Pro to tancování se nadchl" dodala s úsměvem..
,,Jo, já vím" přitakal Tom také s úsměvem a už vybíhal z kuchyně..
,,Jdu za ním" křikl ještě na matku, než vyběhl z domu..
,,Bille?" Rozhlédl se po mýtince, ale bratra nikde neviděl..
,,Bille? Jsi tu?" křikl a ještě jednou se otočil kolem dokola..
,,Jo, jsem tady" Bill se vynořil zpoza jednoho stromu a zářivě se na bratra usmíval..
,,Kde jsi byl?" zeptal se Tom a měřil si ho od hlavy až k patě.. Měl zvláštně zvlněné vlasy.. ,,No…" Bill se rozpačitě usmál, čímž Tomovi muselo být jasné, co dělal..
,,Dobrý.. Tak, dáme se do toho??" zeptal se Tom a blýsklo se mu v očích.. Po vlastním tréninku byl vyždímaný jako mokrá houba, ale na trénink s bráškou se těšil..
,,Jo" odpověděl mu Bill a sám pustil příslušný song…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Výborně, Barbaro!" vydechla překvapeně Klára, když se nové dívce povedla bravurní otočka.. Takovou neuměla ani Melisa, a to byla její nejlepší tanečnice mezi dívkami..
,,Dík" uculil se Bill s culíčky šibalsky a odběhl na stranu, protože už se připravoval Lucas na svou otočku..
,,Jsi dobrá" Bill se otočil na Toma, který se k němu, coby Barbaře nakláněl..
,,Dík, ty na tom taky nejsi nejhůř" prohodil ledabyle a hned na to se musel kousnout do jazyka.. Vždyť Tomovi to tady jde hned po Kláře ze všech nejlíp, a on to ví..
,,Jo, musím jít" usmál se Tom a odběhl před Kláru, která čekala na něj a jeho výkon.. Bill div nešel do kolen.. Je tak sladký, když s ním flirtuje.. Kdyby jen věděl, s kým to flirtuje..
,,Dobrá, vážení! Pro dnešek konec, vidím, že už jste všichni patřičně unavení.. Uvidíme se zase ve středu" Klára se, se všemi rozloučila a zmizela ve své pracovně..
,,Ahoj"
,,Ahoj" Bill se zářivě usmál na Toma, který se přemístil k němu..
,,Spěcháš domů? Nebo bys na mě měla chvilku čas?" Bill se zamyslel.. Chce být s Tomem, ale… Chce s ním jít někam ven jako Barbara, nebo s ním chce být v lese jako Bill?
,,Promiň, ale něco už mám, snad příště" usmál se omluvně a rychle si posbíral věci.. Potřeboval se domů dostat dřív než Tom…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Můžu?" Tom slabě zaťukal na dveře koupelny, kde se měl pravděpodobně ukrývat Bill.. ,,Jojo" dostalo se mu odpovědi, tak pomalu vešel.. Bill ležel až po hlavu ponořený v pěnové lázni a tiše si broukal nějakou melodii.. Tom se vyhoupl na pračku a pozoroval bratra.. ,,Dneska nebudeme trénovat?" zeptal se jakoby jen tak mimochodem..
,,Jsem unavený, zkoušel jsem celý den, nevadí ti to?" Bill se na něj sladce usmál..
,,Nene, nevadí… Hele, musím ti něco říct" Tom se záhadně usmál a zády se opřel o kachličkovanou zeď za sebou..
,,Povídej" Bill se natočil čelem k bratrovi a nahodil zvědavý výraz.. Bylo mu jasné, o čem, nebo spíše o kom, chce Tom mluvit..
,,K nám do skupiny přišla nová holka.. Je naprosto ůžasná.. Černé vlasy, krásný úsměv…" Tom se zasnil a s přivřenými víčky vyprávěl o "svém novém objevu" Bill při tom všem tiše předl jako kočka.. Tak dobře se poslouchalo, jak Tom básní o Barbaře.. Věděl jedno, jako Barbara zabodoval, teď si ještě dobít Tomovo srdce, jako Bill…

Slint

19. srpna 2008 v 16:35 | Mecki |  Kaulitz Twins
Photobucket

Dance star 3

17. srpna 2008 v 10:14 | Mecki |  Povídky
,,Jo, děláš to dobře! Jen se víc zhoupni v kolenou.. Jo, přesně tak!! A teď musíš přikleknout a pohodit rukou.. Joo!" Tom nadšeně vykřikl, doprovázen i výkřikem Billa.. Je to už asi týden a kousek, co spolu tihle dva trénují, a Billovi se konečně povedla celá sestava, kterou pro něj Tom vymyslel..
,,Povedlo se ti to! Povedlo!" výskal Tom a objímal bratra, který měl úsměv od ucha k uchu.. Konečně v sobě začíná cítit, že mu to jde.. A když se bude snažit ještě víc, tak do dvou týdnů se může pokusit dostat do skupiny k Tomovi..
,,Dáme si to ještě jednou.. Oba společně!!" zavelel Tom a už přepínal písničku zpět na začátek.. ,,Připravený?" zeptal se Billa a začal odpočítávat.. ,,Tři, čtyři" Oba jako na povel vyšli pravou nohou vpřed a hned přeskakovali na levou, přičemž zakmitali rukama, a pomalu šli do kleče, a hned zase nahoru a otočka…
,,Já to umím! Umím, Tome! Umím!" výskl Bill a pověsil se udýchanému bratrovi kolem krku.. Ten s ním ztratil rovnováhu a oba dopadli do trávy.. Stále ještě se smáli.. Nebo, alespoň Tom.. Ten totiž necítil to hejno motýlů, které se mu rozlétlo do celého těla.. Nevnímal každý detail bratrovo tváře, každé nepatrné zachvění řas, jeho teplý dech..
,,Bille? Jsi v pohodě?" Tom se přestal smát a pozoroval svého bratra, který na něm ještě stále ležel.. Ne, že by mu to nějak extra vadilo, ale Bill začínal být těžký a hlavně, nepřítomně na něj hleděl a snad nevnímal svět okolo..
,,J-jo, jo" vydechl Bill a rychle se postavil na nohy..
,,Půjdem domů??" zeptal se ještě stále přiškrceným hlasem a aniž by čekal na Toma, vydal se k domovu.. V hlavě měl totální chaos.. Štěstí se mísilo s pocitem strachu..
,,Jdu spát" křikl na mámu hned, co vešel do domu.. Dnes večer se neobtěžoval ani se sprchou.. Byl až příliš zmatený…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Tome! Tak se přece trochu soustřeď!" napomenula ho Klára, když už nejméně potřetí pokazil sestavu.. Vůbec nevnímal rytmus hudby, do kterého se měl pohybovat.. V hlavě měl jen to, co naučí brášku dnes.. Pro jeho učení se naprosto nadchl.. A dělalo mu nesmírně dobře, že to Bill zvládá.. Věděl, že když se mu bude věnovat ještě chvíli, mohl by být nakonec tak dobrý, jako on sám.. A to Tom ještě netušil, jak blízko je pravdě..
,,Ty mě ani neposloucháš! Co se to s tebou děje?! Poslední týden jsi jako vyměněný" Klára svěsila ramena a dívala se na Toma.. Stejně, jako všichni.. Tom patřil ve skupině mezi nejlepší, ale dnešní výkony o tom vůbec nesvědčily..
,,Já… Omlouvám se.. Už se to nestane" omluvil se Tom a snažil se zahnat myšlenky na Billa, jak poskakuje po mýtince a dělá kraviny.. Tak to stejně skončilo vždycky.. Když Billovi něco nešlo, začal jen tak poskakovat a nakonec k tomu stáhl i jeho..
,,Dobře, dáme si to znova.. A Tome, buď tak hodný a soustřeď se" Klára došla k Hifi věži a tělocvičnou se rozezněly první tóny "Grown and Sexy"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Mami? Řekni Tomovi, že jsem v lese, nechce se mi na něj čekat" Bill si vzal z kuchyňské linky do ruky rohlík a vydal se ke dveřím do zahrady..
,,Proč na něj nepočkáš? Pohádali jste se snad?"
,,Ne, jen chci jít dřív, dneska má Tom delší trénink" vysvětlil Bill a bez dalšího slova odešel.. Už se těšil.. Když se pouštěl do téhle hry, netušil, že jej to nakonec může začít opravdu bavit.. Došel na mýtinu a rovnou zapnul Mp3, napojenou na bedničky.. Hned se kolem něj rozprostřela rytmická hudba a Bill se začal pomalu vrtět do jejího rytmu.. Zavřel oči a šel přesně kroky, které jej Tom učil.. Po paměti, jen tak, pomalu.. Neměl tušení, že Tom přišel domů těsně po něm, a hned se vydal za ním..
,,Páni, Bille" vydechl Tom obdivně, když song skončil a Bill stál čelem proti bratrovi..
,,Jak, jak dlouho…"
,,Skoro od začátku.. Jsi v tom dobrý, Bille" pochválil jej Tom a došel skoro až k němu.. Všiml si, jak se Billův hrudník začal nadzvedávat rychleji..
,,Jsi v pohodě??"
,,Jo" vydechl téměř okamžitě Bill a otočil se od bratra zády..
,,Tak, co, začneme novou sestavu, když tuhle už zvládáš i se zavřenýma očima?" Mrkl na něj Tom a začal se probírat Mptrojkou, aby našel nějaký vhodný song.. Bratrovu nervozitu přešel téměř bez povšimnutí…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Tome? Máš dneska čas? Dlouho jsme spolu nikde nebyli" Byla středa odpoledne.. Melisa si stoupla po Tomově boku, když si zrovna balil věci po tréninku.. Uplynul už nejméně další týden a Tom se celou tu dobu věnoval jen bratrovi.. Divil se sám sobě, ale v jeho přítomnosti mu bylo příjemně.. Za poslední tři týdny se hodně sblížili, našli si společný koníček a nikdo je nerozděloval.. Tom už si pomalu ani nedokázal představit, že jediné odpoledne nebudou s Billem trénovat..
,,Promiň, Mel, ale musím domů" omluvně se na ní usmál a odešel z tělocvičny.. Spěchal domů, kde na něj měl čekat Bill.. Ano, správně, měl.. Ale nečekal.. Tom netušil, že dnes trénovat nebudou, protože si Bill jel zařídit propustku do jeho taneční skupiny…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Pozor!" vykřikla ještě drobná brunetka, když do ní vrazil někdo na kole..
,,Jsi v pohodě??" Chlapec s kšiltovkou a brýlích slezl z kola a klekl si vedle dívky, ležící na zemi..
,,Ne, asi mám zlomenou nohu, hrozně to bolí" Dívce se tlačily slzy do očí, chlapec nedokázal skrýt šťastný úsměv..
,,To mě moc mrzí, pojď, pomůžu ti" Společnými silami se dopracovali až k lavičce, na kterou dívku posadil..
,,Zavolám doktora" Celou dobu jí dělal společnost a stále se těšil z toho, jak krásně se mu to povedlo.. Sice jej hryzalo svědomí, vždyť ona za nic nemohla, ale na stranu druhou, nebýt toho, že jí vyřadil ze hry, nikdy by nemohl pokračovat podle plánu..
,,Je to zlomené, bude na to muset sádra.. Pojedete s námi do nemocnice" zněl verdikt přivolaného doktora..
,,To nee! Já nemůžu mít sádru! Co moje tréninky?"
,,Tak s těmi se slečno, můžete rozloučit" Sanitka s naříkající dívkou se pomalu vzdalovala a černovlasý chlapec jel se spokojeným úsměvem domů.. Cesta je volná…

Nádhera

17. srpna 2008 v 10:13 | Mecki |  Walli
Photobucket

Černo bílý Georg

17. srpna 2008 v 10:08 | Mecki |  Foto GEORG

Sladký Georg

17. srpna 2008 v 10:01 | Mecki |  Foto GEORG
(375x375, 87Kb)

2x sladký Bill

17. srpna 2008 v 9:58 | Mecki |  Foto BILL
img101/6346/8099855image74887472485vf1.png

Emo

17. srpna 2008 v 9:50 | Mecki |  Mix obrázku

Dance star 2

16. srpna 2008 v 13:43 | Mecki |  Povídky
,,Tome??"
,,Hm??" Bratr ho pořádně ani nevnímal.. Byl ještě naštvaný za ten iPod a navíc, v televizi právě běžel nějaký film.. Sice nevěděl, o čem je, ale líbila se mu tam jedna herečka..
,,Dnes po tréninku máš taky rande??" zeptal se Bill nesměle.. Už uplynuly dva dny od posledního tréninku.. Dva dny, během kterých se snažil něco sám naučit, ale prostě mu to nešlo.. Potřeboval pomoct, jestli se chtěl dostat do "R.A.K"
,,Ne, proč??" Stále ho skoro nevnímal.. Cpal se brambůrky a napjatě sledoval hlavní hrdinku, která si to zrovna štrádovala po pláži jen tak v bikinách..
,,Potřebuji pomoc, tvojí pomoc" špitl Bill.. Bál se, že jej bratr odmítne..
,,S čím??" Tom se konečně odlepil od televize a pohlédl na bratra..
,,No… Jak bych to řekl…" Bill nepatrně zrudnul.. Tom ho zkoumal rentgenovým pohledem, ani nemrkal..
,,Normálně, na rovinu" poradil mu Tom a olízl si suché rty.. Neměl ani nejmenší tušení, jak tím bratra mučí..
,,Chci se naučit tancovat" vydechl Bill a čekal na Tomovu reakci..
,,Cože??" Tom překvapeně zamrkal a údivem zapomněl zavřít pusu.. ,,No, chci umět tancovat.. Snažil jsem se učit něco sám, ale prostě mi to nejde.. Potřebuju učitele" vysvětlil Tomovi a sedl si do křesla proti němu..
,,Jako, hip hop??" zeptal se Tom a stále mu to nedocházelo.. Bill, jeho dvojče, které bytostně nesnáší hip hop, se ho chce učit tancovat? Proč??
,,No" usmál se Bill a zavrtěl se..
,,Proč??" položil Tom otázku, která ho pálila na jazyku..
,,Zaujalo mě to, když jsem byl s tebou na tréninku.. Víš?"
,,Jo" Tom pokýval hlavou, ale stále to nechápal..
,,Já… Musím teď na trénink, ale pak… Pak si o tom promluvíme, ano?" Zcela vyvedený z míry přešel ke dveřím, přes rameno hodil připravený batoh a vydal se do místní tělocvičny.. Sotva se za ním zavřely dveře, Bill si radostně poskočil a zavýsknul.. Tom ani neví, do čeho se zapletl.. Pomáhá mu uplést síť, do které se má sám chytit…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Počkej, počkej!! Jsi moc divoký" smál se Tom a uskakoval před rukama, kterýma mával Bill všude kolem sebe.. Nakonec se dohodli, že jej opravdu bude učit a teď spolu stáli na té samé mýtince, kde Bill před dvěma dny..
,,Musíš trochu jinak"
,,Jak?" zeptal se Bill a zoufale svěsil ramena..
,,Koukej" Tom si stoupl před něj a přesně mu ukazoval jednotlivé kroky.. Jak má položit nohu, jak pohnout rukou, jak zvlnit tělo, aby to ve výsledném efektu bylo dokonalé.. Ale to Bill teď nevnímal.. Nevnímal správnost těch pohybů, vnímal jen Tomovu přítomnost blízko té své.. Vnímal jen to, jak pohupuje boky do rytmu hudby, která se potichu linula kolem nich.. ,,Tak, a teď ty" Tom se na něj s úsměvem otočil.. Byl tak rád, že se Bill rozhodl také tancovat.. On sám tanec miluje a je díky němu šťastný.. A teď může být dvojnásob šťastný, protože do toho vtáhnul i bratra..
,,Eh, dobře" špitl nejistě Bill a postavil se tak, jako před chvílí Tom.. Doufal, že se mu to aspoň trochu povede, protože z jeho slov, která mu k tomu dával pro vysvětlení a snazší pochopení, nevnímal naprosto nic..
,,Ne, tak ne" Tom ho zastavil a došel až k němu..
,,Půjdu zároveň s tebou, ano??" vydechl Billovi do ucha a jeho krk ovanul Tomův teplý dech.. Vzápětí na to ucítil jeho ruce na svých bocích.. Zatřásl se..
,,Neboj se" zasmál se Tom a zlehka se začal pohupovat.. ,,Pojď se mnou" šeptal Billovi do ucha a snažil se hýbat i s ním.. Po nějaké chvíli se tomu Bill podvolil a pohupoval se ve stejném rytmu, jako Tom.. Přivíral přitom oči a vychutnával si ten dotek Tomových dlaní, který teď právě patřil jen jemu..
,,Dobře, Bille, teď přidej ruce"
,,Jak?" Bill se zlehka zasekl, ale to mu Tom nedovolil..
,,Nezastavuj se.. Dělej to, co doteď, ano? Já ti povedu ruce" usmál se a pomalu vzal do dlaní ty Billovy.. Nejprve mu natáhl pravou ruku, poté levou, a pravou už zase krčil..
,,Jo, Bille, děláš to dobře" chválil ho a pomalu jej pouštěl.. Cítil, že tance má bratr v krvi, jen ho musí probudit..
,,Pokračuj" pobídl ho a sám si stoupl vedle něj a přidal se k němu.. Společně se v lehkém tempu pohupovali do rytmu hudby a jen jeden z nich tušil, že tady pomalu začíná nová kapitola jejich života…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Mami! Mami! Já umím tancovat!!" Bill se vřítil do kuchyně, celý zpocený, ale s úsměvem na rtech..
,,Cože?" Simon nestihla pořádně pochytit, co její mladší syn křičel..
,,Já umím tancovat" vydechl Bil už klidněji a snažil se popadnout dech, který nechal někde v lese..
,,Jako, jak umíš tancovat??" Simon nic nedocházelo..
,,Neumí tancovat, jen se mu povedla jedna lehká sestava" Do kuchyně vešel už i Tom a smál se nadšení svého dvojčete..
,,Sestava??" Simon pozvedla obočí a s otazníkem v očích pozorovala své syny, kteří se hladově vrhli na svou večeři..
,,No, učím se, teda Tom mě učí, tancovat" vydechl Bill šťastně.. A opravdu byl šťastný.. Po neskutečně dlouhé době strávil téměř celé odpoledne se svým bratrem a nikdo jiný jim do toho nezasahoval.. Simon se usmála..
,,Odkdy tebe baví hip hop??"
,,Nech ho" zastal se ho Tom, kterému to naprosto vyhovovalo.. Ten bráška, který s ním byl na mýtince se mu líbí víc, než ten Bill, který sedí stále u sebe v pokoji a nic nedělá..
,,Dobře, dobře, jen ať se mi nezmrzačí" zasmála se ještě Simon a odešla z kuchyně.. Dvojčata tam nechala samotné rozjímat nad tím, co se dnes Billovi povedlo..
,,Půjdu si dát sprchu" oznámil Bill Tomovi, když konečně snědl svou porci..
,,Dobře" Tom jen kývl a po chvíli v kuchyni osiřel.. Uklidil talíř po sobě i po bratrovi a přesunul se k sobě do pokoje.. Pohodlně se rozvalil na posteli a pustil si televizi.. Byla to spíš jen taková zvuková kulisa, aby v pokoji nebylo příliš ticho.. Děj stejně nevnímal.. Přemýšlel.. Jestli chce Billa doopravdy naučit tancovat, bude muset omezit své románky.. Je ochotný to obětovat? Bratrovi?
,,Tome??" Černá rozčepýřená hlava se objevila mezi dveřmi jeho pokoje..
,,Jo??" Tom po něm hodil polštář, který vzápětí schytal zpět..
,,Zítra budeme taky trénovat? Prosím?" Bill na něj sladce zamrkal a doufal, že mu Tom "nedá košem".
,,No, mohli bysme.. Jestli chceš"
,,Jojojo, chci" Bill nadšeně zatleskal rukama..
,,Tak, já jdu spát, jsem docela unavený" na potvrzení svých slov si pořádně zívnul..
,,Utíkej" zasmál se Tom a pohledem vyprovázel bratra ze dveří.. Už má jasno.. Kvůli šťastnému úsměvu, který teď zdobí Billovu tvář je schopný to obětovat…

Mocinky obrázků Gothic

16. srpna 2008 v 13:25 | Mecki |  Mix obrázku
Gotika je hlavně o pocitech ! Ale tyhle pocity musejí být hodně depresivní . . . . .
SuicideKiss.com - Deadly pictures, gothic horror, sick layouts
SuicideKiss.com - Deadly pictures, gothic horror, sick layouts
SuicideKiss.com - Deadly pictures, gothic horror, sick layouts¨
SuicideKiss.com - Deadly pictures, gothic horror, sick layouts
bvuqwqrq.jpg
gothic.jpg gothic image by softwhitethroat84
gothic.jpg gothic image by jinjersam
gothic.jpg gothic image by famateens
death_garden.jpg Garden of Doom image by XxXPrincessXxXDarknessXxX
http://www.ilcancello.com/archivio_grafica/FOTO_GRAFICA/Dark_gothic_girl/gothic_sorrow.jpg

Dance star 1

15. srpna 2008 v 20:43 | Mecki |  Povídky
,,Tak se přece trochu snažte!!" Okřikla mladá brunetka skupinu teenegarů před sebou.. Všem po tvářích stékaly potůčky potu a snažili se ze sebe vydat to nejlepší, ale jí to bylo stále ještě málo.. V těchhle osmi lidech viděla veškerou svou naději.. Věděla, že když se budou trochu snažit, letos titul vyhrají..
,,Kláro!! Dej nám pauzu!!" vydechl pracně Jimmy a ostatní ho jen souhlasným přikyvováním podpořili..
,,Dobře.. Pět minut, pak budeme pokračovat" Všichni se znaveně svezli k zemi.. A Tom nebyl výjimkou..
,,Tohle mě brzo zabije" postěžoval si Jimmimu, který se válel vedle něj a postavil se na nohy.. Přesunul se k malému hledišti na konci místnosti.. ,,Bille?? Jsi okey??" zasmál se a mávl bratrovi dlaní před očima.. Do druhé ruky si vzal láhev s vodou..
,,Jojo, jsem, jen… Věděl jsem, že jsi dobrý, ale že až tak…" Tom se rozesmál..
,,Já jsem dobrý ve všem" Frajersky pohodil rameny a nahodil výraz alá "STRAŠNĚ DRSNEJ A COOL"
,,Jasně" Oba chlapci se rozesmáli..
,,Tome?? Nešel bys po tréninku na pizzu??" zeptal se Bill, když se oba zklidnili.. Tom jen pokrčil rameny..
,,Nemůžu, jdu ven s Melisou" Ještě se rychle napil a už se přesouval zpět doprostřed místnosti.. Zklamaného bratra nechával za sebou…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Jsem doma!!" křikl Bill z chodby a zul si boty..
,,Kde máš Toma??" Podle hlasu poznal, že je matka v kuchyni.. Pomalu se tam přesunul.. ,,Nevím, někde s Melisou… Co bude k večeři??" zeptal se honem, aby zamluvil budoucí téma "Tomovo střídání holek" a nahl se matce přes rameno..
,,Přírodní řízky a rýže" odpověděla mu Simon a natáhla se do skříňky pro hrneček.. Bill nakrčil nos a přesouval se do obývacího pokoje.. Pohodlně se uvelebil na pohovce a zapl si televizi.. Přepínal z kanálu na kanál, ale naprosto nevnímal, co kde dávají.. Přemýšlel.. O něm.. Jak ho získat?? Jak má získat jeho srdce, když Tom vidí jen holky z hip hopu?? Jak má získat jeho srdce, když to on ani nepoužívá?? Jak má on, jeho bratr, předčít všechny holky z Tomovy taneční skupiny?? Moment..
"No, jasně" špitl si Bill tiše pro sebe a vypl televizi.. Jestli chce dobít Toma, musí patřit k němu do skupiny a musí milovat hip hop.. A taky musí být dívka, ale to je jen detail.. Jak jednoduché.. Že jej to nenapadlo dřív.. Rychle vyběhl schody do svého pokoje a převlékl se do tepláků a jednoho volnějšího trička.. Vlasy si dal do gumičky a už přebíhal do bratrova pokoje.. Ze stolu si vzal jeho iPod a už sbíhal schody do přízemí..
,,Mami? Jdu ven!" křikl a rychle si nazouval botasky.. Už nechtěl ztratit ani vteřinu.. Aniž by čekal na matčinu odpověď, rychle vyběhl na zahradu.. Přelezl nízký plot a rozběhl se směrem k lesu.. Kousek hloub v něm je malá mýtinka, kam nikdo nechodí.. A přesně tam směřovaly Billovy kroky…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Kde jsi byl?? A jak to vypadáš??" Tom se při pohledu na bratra rozesmál.. Byl celý rudý, udýchaný, vlasy mu trčely na všechny strany a navíc byl celý od bláta..
,,Grrr" Bill na něj jen zavrčel a protáhl se kolem něj do koupelny.. Vztek se šířil každičkou jeho buňkou a nešlo jej zastavit.. Nemyslel si, že to bude tak těžké.. Představoval si to uplně jinak.. Myslel si, že stačí jen tak poskakovat do rytmu hudby a pude to samo.. Ale bylo to přesně naopak.. Nic mu nešlo.. Nedokázal udělat ani jednu jedinou otočku, aniž by přitom sebou neplácl do trávy, nedokázal udělat ani jeden dřep, aniž by se nezasekl na zemi, nedokázal nic.. A navíc musel poslouchat songy, které se mu ani trochu nelíbí.. Naštvaně se na sebe podíval do zrcadla a snažil se odstranit hlínu z jeho dlaní.. ,,Tak co jsi dělal??" Mezi dveřmi se objevila Tomova vysmátá hlava..
,,Nic!" odsekl Bill a opláchl si obličej..
,,Jak bylo s Melisou??" zeptal se s úšklebkem a sám nad sebou protočil oči.. Co se to s ním dneska děje? Nikdy dřív nezkoušel tancovat, dneska se při tom málem zmrzačil.. Nikdy (aspoň za poslední rok) se Toma neptal, jaké měl rande, a dnes se ho klidně zeptá.. Dnes překvapuje sám sebe..
,,Fajn, byli jsme na pizze a …" Tom nedopověděl.. Bill ho naštvaně vystrkal z koupelny a propaloval ho pohledem..
,,To je fajn!! Povíš mi to třeba jindy! A jo, rozbil jsem ti iPod" křikl ještě přes dveře, které se za ním právě zavřely..
,,To si vypiješ!!" slyšel ještě Toma, než otočil kohoutkem a koupelnu zaplnil zvuk napouštějící se vany.. Naštval ho.. S ním na pizzu jít nemůže, ale s ní ano.. Takhle to dál nejde.. Tohle musí skončit, jinak se z toho Bill brzo zblázní.. Jestli jej nezíská, ´Já ho získám´, tak neví, co bude dál.. S rozhořčením v těle ze sebe svlékl špinavé oblečení a ponořil se do horké vody.. Snad se mu trochu uleví a jeho vztek poleví…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Zbylo ještě něco od večeře?" Bill se horkou koupelí celkem uklidnil a dostal hlad.. Poskakování v lese jej docela unavilo a vyčerpalo..
,,Jo" odsekl mu Tom a zatřepal s iPodem, který měl Bill dneska půjčený..
,,Co si s tím, sakra, dělal?!" zeptal se Tom a odložil ho na stůl, bylo jasné, že tohle on sám nespraví..
,,No, spadl mi na zem" usmál se omluvně Bill a otevřel
lednici.. Vytáhl si z ní talíř, na který mu matka připravila jeho porci.. Vložil ho do mikrovlnky a čekal, až se to ohřeje..
,,Jak spadl na zem?!" Tomem cloumal vztek, znamenalo to totiž, že se bude muset vrátit ke své staré, téměř historické Mp3..
,,No, spadl" Bill se radši na bratra nedíval, jinak by se musel smát nahlas.. Přišlo mu to směšné.. Celá tahle situace.. Kdyby Tom věděl, proč mu to spadlo, nevěřil by..
,,Bože.. Jdu spát, dobrou" Tom se radši vzdal a šel se uklidňovat k sobě do pokoje.. Bill se mezitím usadil s večeří za stůl a s chutí se do ní pustil…

lednici.. Vytáhl si z ní talíř, na který mu matka připravila jeho porci.. Vložil ho do mikrovlnky a čekal, až se to ohřeje..
,,Jak spadl na zem?!" Tomem cloumal vztek, znamenalo to totiž, že se bude muset vrátit ke své staré, téměř historické Mp3..
,,No, spadl" Bill se radši na bratra nedíval, jinak by se musel smát nahlas.. Přišlo mu to směšné.. Celá tahle situace.. Kdyby Tom věděl, proč mu to spadlo, nevěřil by..
,,Bože.. Jdu spát, dobrou" Tom se radši vzdal a šel se uklidňovat k sobě do pokoje.. Bill se mezitím usadil s večeří za stůl a s chutí se do ní pustil…

Krásné

14. srpna 2008 v 8:51 | Mecki |  Mix obrázku

Varování

14. srpna 2008 v 8:43 | Mecki |  Twincest

Gothic

3. srpna 2008 v 10:05 | Mecki |  Mix obrázku
sice nejsem gothic ale libi se mi to!!
http://i171.photobucket.com/albums/u294/killian815/gothic.gif
http://keirin-blog.ceskyblog.cz/data/keirin-blog/upload/2007/02/gothic42.jpg

Pěkné

3. srpna 2008 v 10:00 | Mecki |  Mix obrázku