Leb die Sekunde!

Dance star 10 konec!!!!

15. září 2008 v 21:22 | Mecki |  Povídky
,,Ne, mami, vážně nechci, abyste tam ty nebo Bill chodili" protestoval Tom, zatímco si obouval boty..
,,Ale…"
,,Mami, vážně ne, prosím" Tom se narovnal a upřeně se díval mamce do očí.. Věděl, že jí to mrzí, ale opravdu ji tam nechtěl.. Znervózňovalo by jej to.. Bohatě mu stačilo, že tam bude Bill, ale tam to bylo něco jiného.. Jako Billovi mu to zakázat mohl, jako Barbaře ne..
,,Tak, dobře, ale dej mi pak vědět, jak jste dopadli" Simon pohladila svého syna po tváři, vtiskla mu polibek na čelo a s úsměvem na rtech sledovala, jak se vzdaluje od domu.. Zavřela dveře a zamířila za svým druhým synem.. Doufala, že by snad mohli podniknout něco společně, ale mýlila se..
,,Bille?" nakoukla do dveří jeho pokoje, ale hned na to polekaně uskočila..
,,Promiň, mami, musím běžet" Bill se kolem ní prosmýkl a rychle si v chodbě nazouval boty.. Měl akorát nejvyšší čas, aby vyrazil..
,,Kam jdeš?" Simon sešla do chodby za ním..
,,Ven, tak ahoj" rychle ji líbnul na tvář a vyběhl z domu, div se cestou někde nepřerazil.. Simon ještě pár vteřin zůstala překvapeně stát mezi dveřmi, než je s lehce nadzdvihnutým obočím zavřela…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Jo, docela se bojím.. Ty?" Tom stál uprostřed chodby společně s Jimmym a navzájem si sdělovali své pocity.. Ve chvíli, kdy se oba chlapci uvolněně usmívali, do chodby se vřítil Bill.. Hned, jak si všiml Toma, prudce zabrzdil a zmizel v nejbližších dveřích.. Mohl jen doufat, že ho Tom neviděl.. Ale měl smůlu.. Billa si všiml a na rtech mu hrál spokojený úsměv.. Tom byl nakonec vlastně rád, že je Bill tady, i když ne sám za sebe.. Zrovna dnes potřebuje jeho podporu, ale jako bratr by jej tu znervózňoval, jako Barbara ne.. A navíc, díky Barbaře si Tom uvědomil jednu důležitou věc…
,,Cože? Jojo, jdeme" usmál se Tom a společně s Jimmym zmizeli v jejich šatně.. Už se těšil, až konečně dorazí Barbara…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Tak jo, jsme všichni? Dobře, už nemám čas, proto vám jen chci říct, hodně štěstí" Klára se na všechny usmála a jednotlivě je objala.. Věděla, že se všichni bojí, stáli před velkou šancí.. Jestli se jim to dnes povede, dostanou se do mistrovství světa.. ,,Tak jo, tak se mi držte, budu na vás myslet" Klára jim naposledy věnovala úsměv a opustila je.. Přešla si sednout do hlediště..
,,Bojíš se?" Tom si stoupl vedle Billa.. Celý se chvěl.. Bál se.. Na tenhle den se těšil stejně, jako všichni tady, tanec si opravdu zamiloval, stal se jeho vlastní součástí, ale bál se.. Když viděl všechny ty lidi, pódium, světla, běhal mu mráz po zádech.. Dnes jim jde o tolik.. ,,Trochu" špitl Bill tiše a otočil se na bratra.. Jeho jemný úsměv mu dodával klid..
,,Pojď sem" Tom natáhl ruce a Bill se stulil v jeho náručí..
,,Nemusíš se bát, celou dobu tam budu s tebou.. Bude to dobré, uvidíš" šeptal Tom tiše a to malé klubíčko hladil po zádech.. Věděl, že tohle má bráška rád.. Cítil, že se Bill uklidňuje.. Chtěl mu říct, že vlastně ví, kdo je, ale ještě nebyl ten pravý čas..
,,Tak, co, připravená?" špitl potichu a trochu od sebe Billa odtáhl..
,,Hm" vydechl a Tom mohl v jeho očích zřetelně číst ten strach..
,,Neboj" špitl a nahl se k němu.. Jen zlehka se dotkl o Billovy rty..
,,A jako další jsou na řadě členové taneční skupiny R.A.K.!" křikl kdosi a Tom se od bratra odtrhl..
,,Tak, pojď" jemně ho chytil za ruku a společně s ním vybíhal do záře světel a hlasitého potlesku…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
´Teď krok, krok, otočka, dřep, krok, otočka, přeskočení, pět šest…´ Bill se přesně soustředil na své pohyby.. Šel přesně do rytmu hudby, dokonale sladěný s ostatními.. ´Krok, krok, otočka, tři čtyři, Tom…!!´ Bill se lehce zasekl, když se ocitl tváří v tvář bratrovi.. Tom si toho všiml, rychle jej uchopil za boky a opět uvedl bratra do pohybu.. Společně šli krok za krokem.. Zhoupnutí za zhoupnutím.. Otočku za otočkou.. ´Teď´ blesklo oběma bratrům hlavou, Tom chytil Billa za boky, prohodil ho ve vzduchu, Bill dopadl na zem a protáhl se Tomovi mezi nohama… Byl konec…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Nekousej si ty nehty" Tom drkl do bratra, až bolestivě zaskučel..
,,Jsem nervózní" odpověděl Bill a opět se malíčkem blížil ke svým rtům..
,,Kuš" Tom ho chytil za ruku a natočil k sobě..
,,Teď už je to zbytečné.. Už můžeš být v klidu.. Buď vyhrajeme, nebo ne.. Teď už to neovlivníme" Tom sám sebe překvapoval, s jakým klidem mluví..
,,Hm" broukl Bill a slabě se usmál.. Tom mu úsměv opětoval a nahl se k němu, chtěl ho políbit, ale jeho pokus přerušil hlas moderátora..
,,Scheiße" zaklel Tom a odtáhl se..
,,Tak, už je rozhodnuto o vítězi, porota se shodla na výsledku.. Proto sem k nám zvu všechny tanečníky" Tom Chytil bratra za ruku a společně s ostatními se postavil na pódium.. Už i jím cloumal strach a nervozita.. ,,Tak, na třetím místě se umístila taneční skupina TC Berlín!" oznámil moderátor a členové jmenované skupiny nadšeně vykřikli, ostatní jim tleskali.. ,,Na druhém místě je taneční skupina IF!" Jásot se ozval podruhé a oběma dvojčatům se sevřel žaludek.. Ještě tři skupiny, včetně jich, a jen jedno první místo.. ,,Ano, a je před námi první místo.. Je to vůbec poprvé, co tato taneční skupina došla tak daleko.. Ale výkony mladých tanečníků okouzlily celou porotu a jistě nejen ji.. Na prvním místě se umístila taneční skupina R.A.K.!" křikl moderátor a všichni nadšeně vyskočili.. Tleskali, křičeli, objímali se..
,,My vyhráli, vyhráli jsme" pištěl Bill a vrhl se bratrovi kolem krku.. Společně poskakovali, křičeli, smáli se.. ,,Vyhráli jsme" špitl Bill, když se od bratra trochu odtáhl a díval se mu do očí.. Pro oba jako by v tu chvíli zmizel okolní svět, jako by byli jen oni dva.. Jako by byli v nějaké časové mezeře, a vše kolem nich ubíhalo pomaleji, nezávisle na nich.. Pomalu se k sobě začli přibližovat, až se jejich rty spojily v lehkém polibku.. Něžně je o sebe třeli, jen se zlehka dotýkali..
,,Miluju tě, Bille" špitl Tom a naplno se ponořil do bratrových, úžasem pootevřených, rtů..
,,J-jak, jak to…"
,,Vím to už dlouho, Bille, už dlouho.. A vím, že tě miluju.. Miluju, Billí" znova jej něžně políbil, a poté začal opět radostně poskakovat, radovat se a pokřikovat.. Billovi se na tváři vykouzlil šťastný úsměv.. Více štěstí už dnes opravdu snad mít nemohl..
,,Taky tě moc miluju" špitl bratrovi do ucha a společně s ním a ostatními ze skupiny slavil jejich první a snad ne poslední, vítězství…

konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | E-mail | Web | 18. září 2008 v 18:27 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaa!!!... jejky.. škoda že je konec... ale byla to fakt úžasná povídka.. fakt moc chválím!.... úplně jsem ji žrala a jsem ráda že to tak krásně skončilo ;).... měla by ses vrhnout do další povídky ;);););)

2 Mecki Mecki | 18. září 2008 v 20:00 | Reagovat

neni cas ja sama pisu pribeh o me a billovi ale dam ho na muj druhej blog a tenhle zrusim

3 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | E-mail | Web | 19. září 2008 v 8:39 | Reagovat

cože udělááš?=o=o=o... jo jinak já taky píšu aj příbeh o mě, kámošce a dvojčatech no... jo a hele.. budeš na ten druhej blog dávat aji tuhle??.. nebo jako mě se tahle povídka děsně líbí.. nevadí kdybych si ji zkopčila?.. ale na blog ji dávat nebudu neboj

4 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | E-mail | Web | 19. září 2008 v 8:41 | Reagovat

joa nebo, budeš ji dávat na twincest blog???:)

5 Mecki Mecki | 20. září 2008 v 21:34 | Reagovat

no ja ji tam zkopiruju ale az bude cas mozna ten pribeh co pisu si dam na blog!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama