Leb die Sekunde!

Dance star 8

15. září 2008 v 21:20 | Mecki |  Povídky
11.3.2008 20:36 | Ketty & Nicky | Dance star
,,Tome?" Bill ležel pohodlně rozvalený na pohovce před televizí.. Na klíně misku popcornu a v ruce prázdnou skleničku..
,,Jo??" Tom vykoukl z kuchyně, kde pomáhal matce s obědem..
,,Prosím, nedonesl bys mi ještě pití?" sladce na něj zamrkal a vzápětí mu na hlavě přistála utěrka..
,,Ty mě využíváš" vyčetl mu Tom a vzal si od něj skleničku..
,,To není pravda.. To bych nikdy neudělal" uculil se Bill a schoval se pod polštář, protože se po něm Tom zase ohnal utěrkou..
,,Dobře, dobře" Tom zmizel v kuchyni a za chvíli se zase vracel.. Bez skleničky..
,,Bude oběd, mám tě dopravit tam" mrkl na něj a vzal jej do náručí.. Přes noc totiž Billovi natekl kotník ještě víc, než to měl a už se na nohy nepostavil vůbec.. Tom posadil Billa za stůl, nemocnou nohu mu položil na židli vedle a sám si sedl z druhé strany..
,,Tady to máte" usmála se Simon na své syny a postavila před ně talíře s obědem..
,,Musím do práce, tak to tu nějak zvládněte.. A ty se moc nenamáhej" usmála se na Billa a odešla z kuchyně…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Nepustíme si nějaký film?" Tom právě ukládal Billa do své postele.. Bylo to Tomovo opatření.. Za prvé měl brášku pořád u sebe a za druhé nad ním měl pořád dohled, jestli něco nepotřebuje..
,,Jo, ale odmítám všechno, kde hraje Angelina Jolie" Sice to byla Billova oblíbená herečka, ale nepotřeboval, aby vedle něj Tom během filmu slintal..
,,Ne, to ne.. Já myslel, třeba… "Poslední tanec" " Tom čekal na bratrovu reakci.. Tenhle film měl rád.. Jedna mladá holka, přibližně v jejich věku, žila tancem.. Ale kvůli zranění hrozilo, že už nikdy nebude tancovat.. Žila nadějí na to, že si bude moci ještě jednou v životě zatancovat..
,,Tak jo" usmál se Bill a pohodlně se zavrtal do Tomovy peřiny.. Když si myslel, že jej bratr nevidí, opatrně si přivoněl.. Jemná vůně se šířila do celého jeho těla a příjemně hřála.. Usmál se a objal peřinu drobnýma ručkama..
,,Podělíš se o ní, doufám" zasmál se Tom a lehl si vedle Billa.. Samozřejmě jeho počínání sledoval.. A dělalo mu to dobře..
,,Pouštím" Tom na ovladači stiskl tlačítko "play" a film se rozběhl.. Ovladač odložil na noční stolek a stulil se pod peřinu k Billovi.. Ten byl již od začátku zabraný do děje filmu.. Už od začátku se tam jen a jen tancovalo.. Tom místo toho zatím zkoumal bratrův profil.. Film šel stranou.. Zkoumal drobné pihy, které sem tam zdobily jeho tvář.. Připadal mu tak roztomilý, když hltal děj filmu.. Po několika minutách se Tom konečně odtrhl a také se zadíval do filmu…
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
,,Billí?" Tom odhrnul bratrovi pramínek vlasů z čela.. Bill spokojeně zamlaskal a přitiskl se k Tomovi ještě víc.. Během filmu spokojeně usnul v bratrově náručí.. Bylo mu tak krásně.. Tom se usmál.. Prohlížel si bratrovu bledou pleť, drobný nosík, našpulené rtíky.. Nikdy předtím si nevšiml, jak křehce vypadá.. Jak je roztomilý a sladký..
,,Bille" vydechl, když drobná bratrova ručka sklouzla na jeho bříško.. ,,Bráško" špitl tichounce a co nejopatrněji se vypletl z Billova obětí.. Posadil se na kraj postele a pozoroval, jak spokojeně oddechuje.. Neodolal silnému nutkání dotknout se ho, pohladit jej.. Jen zlehka přejel bříšky prstů po jeho tváři.. Bill se zavrtěl a pomalinku otevřel oči..
,,Tommy?" zamrkal a pokusil se posadit, ale Tom mu v tom zabránil..
,,Lež" usmál se na něj a sám si lehl zpět k němu.. Ležel na boku, rukou si podpíral hlavu, na rtech úsměv..
,,Co je??" Bill se nejistě zavrtal do peřiny a zkoumavě koulel očima po bratrovi.. Tom neodpovídal.. Rozmýšlel se.. Měl chuť bratra zase políbit, ale bál se.. Co když jej Bill odmítne? Co by dělal pak??
,,Tome?"
,,Bille? Slíbíš mi něco?" Tom klouzal pohledem po jeho jemné tváři..
,,Co?" Bill zatím vůbec nevěděl, co se tady děje..
,,Nezastavuj mě"
,,Cože? Ale, Tome…"
,,Prosím, slib mi, že mě nezastavíš.. Slib mi to, prosím" Tom se přišoupl k Billovi o kousek blíž, takže jejich těla od sebe dělilo sotva pár centimetrů.. Jejich dechy na sebe navzájem narážely a hladily je po tvářích.. Bill přivřel oči.. Konečně mu to snad došlo..
,,Slibuju" špitl a čekal, co se bude dít.. Tom se usmál a přitiskl se těsně k Billovi.. Jednou dlaní sjel pomalu na jeho bříško a prsty jemně hladil jeho horkou kůži.. Bill zavřel oči uplně.. Ten dotek pro něj byl tak intenzivní, tak silný..
,,Bille?" Tomův dech jej pošimral na tváři..
,,J-jo?" vydechl Bill, víčka stále semknutá pevně k sobě..
,,Otevři oči" Poslechl.. Překvapeně zamrkal.. Tomova tvář byla od té jeho vzdálená jen pár milimetrů.. Tom se usmál.. Palcem mu přejel po rtech.. Než si to Bill stihl pořádně uvědomit, Tom vrátil ruku na jeho bříško a na jeho hebké rty přitiskl ty své.. Zpočátku se mu o rty jen tak zlehka otíral, seznamoval se s nimi.. Po pár vteřinách Bill ústa pootevřel a Tom mu do nich pronikl jazykem.. Proplétal ho s tím jeho a cítil se jako v sedmém nebi.. Vzrušení spojené s neuvěřitelným pocitem štěstí se jim šířilo tělem jako neřízená střela…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama